Večerní líčení

21.09.2011 19:43

 

Večerní líčení

 
Večerní líčení je výraznější líčení s použitím třpytek, lesku a sytosti barev. Oceníte jej především na nějaký večírek, ples, do divadla nebo na párty. Každá žena na takové příležitosti chce být krásná a chce oslnit. Líčení do divadla se od toho běžného sice moc neliší, ale nemělo by být tak výrazné a nemělo by působit tzv. zmalovaně, tady platí pravidlo, že někdy méně znamená více, proto se hlavně zaměřte jen na jeden výrazný detail. Také by jste s líčením měla ladit do barev večerní róby, tak aby vše bylo dokonale zkombinováno, ale nepůsobilo přemrštěně. 
 
Na plesy se hodí zase více sytější a třpytivější barvy, ale nesmíte to přehnat, aby jste nepůsobila zmalovaně. Vhodné je líčení sladit se šaty nebo doplňky, nebo je letos hodně moderní univerzální kouřové líčení, které opravdu letí a dodá svůdný pohled. Mimo kouřového také dost letí třpytivé a metalické barvy, které dodají šmrncovní pohled. 
 
Pro letošek je hodně v oblibě světlejší růžová barva, tyrkysová a smaragdová a stále se drží barevné oční linky, které líčení dodají jiný směr. Pokud chcete výraznější líčení na ples, vhodná je kombinace teplých přírodních odstínů a chladivě růžové rtěnky. Vyzkoušet také můžete kombinaci purpurových a cihlových očních stínů. Ovšem přírodní barvy sluší snad každé a když k tomu přidáte světlou rtěnku, budete vypadat neodolatelně. Velmi oblíbené jsou také nalepovací řasy, které úžasně dotváří sexy vzhled očí.
 
Pokud chcete dosáhnout nádherného vzhledu, musíte mít především připravený kvalitní základ. Na důkladně vyčištěnou pleť si naneste vrstvu hydratačního krému, make-up naneste rovnoměrně pomocí houbičky, štětce nebo prsty, aplikujte speciální oční krém na oční víčka, pak naneste tenkou vrstvu pískového očního stínu. Kruhy pod očima a zarudlá místa překryjte korektorem, který rovnoměrně rozetřete konečky prstů, a můžete začít nanášet barvy, které budou zdobit vaše oči.
 
Jako první by jste měli oko začít stínovat nejsvětlejším stínem, tmavším pak naličte střed oka a nejtmavší barvou líčení ukončete, 
vnější koutky by měly vyniknout. Poté můžete použít černé nebo hnědé tekuté linky. Pokud chcete své oči zvýraznit, do vnitřních koutků oka naneste zlaté nebo stříbrné stíny. Také můžete světlým béžovým stínem zvýraznit své líce, bříšky prstů lehce vklepejte stíny na tváře. Pokud chcete docílit dlouhých objemných řas, natočte je kleštičkami na řasy a pak jim dodejte šťávu řasenkou. Řasenku naneste jak na horní, tak i dolní řasy. Pak už jen naneste tenkou vrstvu balzámu na rty, vyberte si lesk nebo rtěnku a můžete vyrazit.
 
Autor - jessynka