Stahovací spodní prádlo

06.06.2011 19:25

Stahovací spodní prádlo

 

Stahovací spodní prádlo modeluje a tvaruje postavu, zakrývá tělesné nedostatky, obepíná různé části těla, likviduje nevzhledné tukové faldíky a zplošňuje potřebné partie, jako je třeba břicho. Pokud máte pár centimetrů navíc, určitě vám přijde vhod. 

 

Stahovací prádlo je většinou vyrobeno z velmi kvalitních elastických a průžných materiálů, který je příjemný na dotek, vysoce prodyšný a vyniká absopčními a rychleschnoucími vlatnostmi. Stahovací spodní prádlo je zcela diskrétní a proto se výborně hodí pod všechny společenské šaty. Mohou ho nosit ženy všech věkových kategorií. 

 

Na trhu jsou různé stahovací korzety, body, pásy, kalhotky ale i šaty. Pokud se jedná o barvy, k těm populárnějším patří hlavně bílá, tělová a černá. Ideální stahovací spodní prádlo je vkusné a nenápadné, většinou bývá ozdobené všitou krajkou. 

 

Řada stahovacích prádel také dokáže nadzvedávat pozadí, a to díky speciálnímu pásu push-up, nebo se vyrábí speciální zmenšovací a stahovací podprsenky, tato podprsenka je hladká a má jedinečné vytvarované košíčky, kde mohou být prsa opticky menší o jednu až dvě velikosti. 

 

Nejčastěji se používají stahovací korzety, které se vyrábí jak s podprsenkou, tak i bez ní. Korzety zformují celý trup, krásně padnou pod přiléhavé oblečení a uberou až několik centimetrů v pase. Pokud si koupíte typ s podprsenkou tak navíc nadzvednou a zpevní poprsí. 

 

Dále se vyrábí speciální stahovací šaty a spodničky. Ty se nejlépe hodí pod plesové a společenské šaty, krásně splynou se svrchním oblečením a budete se v nich cítit sexy a sebevědomě. V dnešní době je hodně moderní stahovací body, které se také vyrábí ve variantě pod i přes prsa. Body s podprsenkou se ale liší od korzetu tím, že není výrazně vyztužená. 

 

Také se vyrábí vykrojená i nohavičková body. Nohavičky mohou být kratší i delší a zformuje vám váš pas, boky i zadeček. Nohavičkové body dokonale padnou pod většinu kalhot, hodí se pod společenské kalhoty i pod vypasované džíny. 

 

Moderními jsou ale hlavně stahovací kalhotky a kalhoty ale prodávají se i stahovací tanga. K dostání je velké množství střihů a celá škála různých barev. Nejlepší ale jsou bezešvé, v pase zakončené jemnou gumičkou, ty padnou každé ženě, jakékoliv postavy. Nosit je můžete pod kalhoty i pod sukně a hodí se i v období těhotenství.

 

Stahovací spodní prádlo pomáhá ženám k docílení atraktivního vzhledu a získání sebevědomí.

 

Autor - jessynka