Kozačky

09.12.2010 17:08

Kozačky

 

Kozačky jsou v módě již desítky a desítky let a každá žena si přeje mít dlouhé nohy stejně tak jako modelky na molech a díky kozačkám si tak mohou splnit svůj sen a vypadat sexy. Kozačky pro letošní zimu jsou hravé, odvážné a extravagantní, stejně tak pohodlné a hřející. Výběr je nádherně rozmanitý, proto tedy neváhejte a bez obav si vyberte boty vašemu srdci nejbližší, vysoké kozačky vás dozajista také nezklamou a navíc jsou letos in.

 

Letos jsou moderní kozačky, které vám budou sahat po kotníky i kolena. Pokud si tedy vyberete takhle vysoké, v obou případech budete módní, stylová, in a drsná zároveň. Kozačky které jsou letos v módě, jsou díky svým nápaditým aplikacím, například zipy, přezky nebo vázání naprosto neodolatelné. Takové kozačky vás nejen zkrášlí, ale také zahřejí. Pokud ale je pro vás primární styl a jste obdivovatelkou vysokých podpatků, tak nezoufejte, i vy budete letos moderní, v suchu a teple, protože letošní móda myslí opravdu na každého.

 

Kozačky nad kolena každého překvapí neumělou ženskostí spjatou s dravostí. Tato móda již zasáhla mnoho zemí a míří také k nám. Kozačky nad kolena slaví svůj úspěšný návrat z dob minulých, ale v novém kabátu. Pokud tedy máte nohy takříkajíc výstavní, byl by hřích, kdybyste je nedávala světu na odiv. Pokud si pořídíte kozačky v délce nad kolena, můžete si být jistá, že Vám budou muži skoro doslova padat k nohám, protože budete v nich vypadat zatraceně sexy.

 

A jaká je letos módní barva kozaček? 

Přestože se vám může na první pohled zdát, že černá a šedá barva kozaček je příliš fádní a nezajímavá, opak je pravdou. Tyhle neutrální barvy se mohou kombinovat s dalšími barevnými prvky a vždy zůstanou přitažlivé. Pokud máte nohy skryté v tmavém odstínu, budou opticky vypadat štíhlejší než jsou ve skutečnosti, navíc černá a tmavá barva v sobě skrývá náboj tajemna.

 

A jaký materiál si vybrat? 

Nejlepší je kůže nebo umělé materiály, které kůži napodobují, protože působí velice žensky a svůdně. V obchodech naleznete jak lesklé, tak i matné varianty, na nich například ozdobné prvky v podobě přezek, pásků a cvočků. Ovšem zříkat se ale nemusíte ani semišových bot. 

 

Letos jsou také moderní a in zaoblené špičky. Tento styl kozaček se také dá nazvat jako jezdecký. Kozačky, které mají zaoblenou špičku skvěle padnou ženám s větším číslem nohou, protože nohy se díky tomu neprodlužují, spíše naopak a tak se nemusíte obávat velkých rozměrů.

Pokud si ale naopak přejete mít pár centimetrů navíc nebo prodloužit nohy, neváhejte v nákupu kozaček s podpatkem. Ať už si koupíte jakékoliv kozačky, mimo jiné vás bude také těšit, že vás budou chránit před chladem.

 

Autor - jessynka