Kalhotky pro plnoštíhlé

15.06.2011 13:24

Kalhotky pro plnoštíhlé

 

Každá silnější postava vyžaduje k tomu uzpůsobené kalhotky a většina žen preferuje kalhotky s vyšším pasem a kalhotky, pod kterými lze schovat bříško. Plnoštíhlé ženy ale mohou nosit i šortkové kalhotky a kalhotky string. Vhodné jsou i kalhotky stahovací a tvarující.

 

Zcela nevhodné jsou kalhotky, které se zařezávající do hýždí, a které zdůrazní, že zadek už dávno nemáte tam, kde by měl být. Pokud ale máte kalhoty nebo sukni z tenké a přiléhavé látky, pro plnoštíhlé nejsou řešením tanga, ale kalhotky nohavičkového typu, které nemají gumový lem, a tudíž se nikde nezařezávají.

 

Na trhu naleznete široký sortiment kalhotek, mnoha střihů, velikostí, v oblíbených i módních barvách. Prodávají se kalhotky pro sport, běžné nošení, pro svatební příležitosti, erotické a sexy kalhotky. Dále také poporodní kalhotky, které urychlují návrat maminky k původní postavě příjemnou a pohodlnou cestou. 

 

Zakoupit si také můžete kalhotky, které potlačují a likvidují celulitidu a to jejich pravidelným nošením. Tvarů kalhotek je neskutečné množství, že můžete kombinovat dle libosti. Vybírat můžete od vysokých kalhotek po prsa, až po sexy kalhotky, lehce zakrývající nejintimnější místa. Ano, i takové mohou nosit silnější postavy, ale jen v případě, že ostatním prádlem překryjí zadeček a bříško. 

 

Moderní jsou kalhotky s důmyslnou krajkou i s potiskem. V barvách se móda od minulých let vůbec neliší, nejběžnější je stále černá, bílá a tělová. Štíhlejší a odvážné ženy, které ale část zadečku vystavují na odiv veřejnosti, spíše volí pastelové barvy, které zazáří a každý si jich hned všimne, převážně je to barva červená, růžová a oranžová.

 

Pro plnoštíhlé jsou letos nejvíce v módě bokové kalhotky nebo dámské boxerky. Na výběr, a to i ve velkých velikostech je velké množství různých strihů a barev. Tyto kalhotky se hodí pro každou příležitost. Ty bokové nízké nikde nestahují pas a lehce obepnou boky, jsou správnou volbou pod bokové oblečení, takže nikde nevykukují. 

 

Co se týká materiálu, nejlepší je pro kalhotky bavlna. Jak klasické, tak  i bokové kalhotky jsou velmi příjemné na nošení a jsou vhodné pro každou ženu. Také dámské boxerky jsou velmi pohodlné a příjemné a poslední dobou u žen stále oblíbenější.

 

Autor - jessynka