Brože – elegantní doplňky opět v módě

09.08.2011 09:02

Brože – elegantní doplňky opět v módě

 

Brože jsou nepostradatelnou ozdobou ženy, která chce držet krok s módou. Na trhu jich najdete nepřeberné množství, je možné je nosit nejen na společenské události, ale i ve všední den. Můžete si je pořídit v mnoha tvarech, v mnoha velikostech a jsou vyráběny snad ze všech materiálů na které si jen vzpomenete. Většina broží nádherně vynikne na tmavém oblečení, ale jsou pěkné i na světlém a barevném. Dobře zvolená brož vám dodá šmrnc a eleganci. 

 

Moderní brože vám krásně ozdobí kabátky, sáčka, šaty nebo dokonce i kabelky nebo lem kozaček. Chce to jen pečlivě vybírat a dolaďovat a zjistit co se hodí na jaké barevné pozadí. S broží si můžete pěkně pohrát a sladit s oblečením. Módní brože jsou in a jsou pryč doby našich babiček, kdy se nosívaly jen na pravé či levé straně klopy. Nyní si můžete brož umístit úplně kamkoliv, kde se vám to jen bude líbit či hodit. 

Drahé kameny, stříbrné šperky, chirurgická ocel - Internetový obchod NATURSHOP.CZ

Brože můžete vybírat podle materiálu, barvy nebo motivu. Některé můžete často využít i jako přívěsky. Broží si můžete ozdobit pásky, knoflíky, obaly od notebooků, různé oblečení, topíky, kalhoty, šaty, mikiny, svetry, bundy, sukně, tašky, kabelky, síťovky i boty. Dříve se brože také běžně umísťovaly mezi límečky u krku, dnes se samozřejmě mohou nosit stejně, ale většina moderních žen, je spíše dává na jiná různá místa, například jako náhradu knoflíků, na večerní šaty a to třeba i na záda, pokud jsou šaty s holými zády a širším proužkem látky kolem krku. 

 

Úplně nejlépe vhodná brož vynikne na jednobarevných šatech, úžasně vypadá také na korzetech nad prsy uprostřed, nebo také na straně. Nádherně také bude vypadat na kabelce, opasku či kozačkách. Pokud někam chcete večer jít a žádnou brož doma nemáte, můžete si ji i vyrobit sami. Je to velice jednoduché a rychlé a vypadá pěkně. Pokud máte po ruce nit, jehlu, obyčejný zavírací špendlík, hedvábný šátek, kapesník, nebo jakýkoliv jiný zajímavý šáteček přiměřených rozměrů, můžete si vyrobit třeba brož ve tvaru růže. Šátek či kapesníček přehněte a stočte do tvaru růžičky, kterou přišijte ke špendlíku nebo mechanice na brože. A máte pěknou brož během chvilečky. 

 

NATURSHOP.CZ - drahé kameny, stříbrné šperky, chirurgická ocel

 

Pokud jste nevýrazná, pořiďte si zářivou stříbrnou brož, nebo brož ozdobenou kamínky. Na každou příležitost a k jinému oblečení se hodí jiná brož, nejlépe je, pořídit si jich rovnou několik a pak je jen střídat, kombinovat a pohrát si s něma. Brože se hodí na jakékoliv barevné pozadí a ke všemu. Jsou velice moderní a in a každá žena by měla doma nějakou vlastnit a umět si s nimi pohrát. 

 

Autor - jessynka 

Drahé kameny, stříbrné šperky, dárky, vltavíny - Internetový obchod NATURSHOP.CZ